KOMORA HIPERBARYCZNA

Komora hiperbaryczna to innowacyjne urządzenie wspierające poprawę zdrowia, odporności organizmu oraz wyglądu cery bez użycia leków czy kosmetyków. Naturalny sposób wsparcia

Tlenoterapia coraz częściej stosowana jest, jako alternatywa lub uzupełnienie wielu terapii leczniczych.

Regularne zabiegi hiperbaryczne stanowią skuteczny sposób w walce z powikłaniami po przebytej chorobie Covid-19. Pozwalają w naturalny i bezpieczny sposób złagodzić duszności, bóle w klatce.

Wiesz, że trzeba się zdrowo odżywiać, unikać używek i więcej się ruszać. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie i wpływ na organizm ma to, jakim powietrzem oddychamy i ile pożywienia w postaci tlenu dostarczamy komórkom ciała. Odpowiedzią na wiele schorzeń i poprawienie witalności jest tlenoterapia hiperbaryczna, która nie tylko wspomaga leczenie, ale działa również profilaktycznie.
Tlenoterapia hiperbaryczna różni się od normalnego oddychania między innymi tym, że za sprawą zwiększonego ciśnienia tlen ma szansę wniknąć nie tylko przez płuca do krwi, ale też do płynu mózgowo-rdzeniowego czy układu limfatycznego.

WSKAZANIA do zabiegów w komorze hiperbarycznej
Tlenoterapia w bezpieczny i skuteczny sposób na walkę z:
– migreną,
– reumatyzmem,
– chorobami skóry,
– autyzmem,
– alergią,
– boreliozą
– depresją
– przebycie choroby COVID-19

DLA AKTYWNYCH – wspomaga regenerację mięśni oraz poprawia wydolność siłową
DLA URODY – hamuje proces starzenia się skóry
DLA ZDROWIA – produkcja nowych komórek macierzystych

SESJA
Jedna sesja terapeutyczna w komorze trwa zwykle 45-60 min. W niektórych przypadkach zabieg można przedłużyć do 90 minut.

Po wejściu do komory pacjent zajmuje wygodną pozycję i zakłada maskę tlenową. Zabieg rozpoczyna się od powolnego sprężania, aż do osiągnięcia docelowego ciśnienia. Po dojściu do właściwego ciśnienia pacjent może oddać się jakiejś relaksującej czynności (czytaniu, oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki).
W trakcie całego zabiegu pacjent utrzymuje z operatorem komory stały kontakt wzrokowy oraz dźwiękowy za pomocą specjalnego systemu intercom.
Po zabiegu pacjent zwykle odczuwa lekkość i przypływ energii, choć niektórzy mogą czuć się zmęczeni i senni.

Klubowiczu #MargoFit!
Zapytaj o specjalne ceny i promocje dla klubowiczów i stałych członków siłowni MargoFit w Łańcucie.

Umów wizytę jeszcze dziś:

KOMORA HIPERBARYCZNA ŁAŃCUT

tel. 531 033 960

ul. T. Kościuszki 95

37-100 Łańcut